Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 10

18 Lip

Delegacja Politechniki Rzeszowskiej z wizytą w Wietnamie

Przedstawiciele naszej uczelni podczas pobytu w Hanoi przeprowadzili rekrutację kandydatów na studia oraz wzięli udział w spotkaniu w Polskiej Ambasadzie.
29 Cze

Rekordowa liczba osób na Politechnice Rzeszowskiej skorzystała z programu...

Ponad 130 osób – studentów i pracowników naszej uczelni wyjechało w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. W murach Politechniki Rzeszowskiej gościliśmy 77 studentów z zagranicy.

20 Cze

Długa Noc Nauki w Berlinie z udziałem naukowców PRz

Zespół Wizji Komputerowej i Optymalizacji z Katedry Automatyki i Informatyki zaprezentował swoje osiągnięcia - system SyKoMi oraz aplikację BlinkMouse.
30 Maj

Spotkanie władz uczelni z delegacją z Chin

Rozmawiano o współpracy między uczelniami w zakresie wymiany studentów i pracowników naukowych z obszaru robotyki, mechaniki, informatyki i inżynierii materiałowej.

26 Kwi

Zjazd szkoleniowy Erasmus Student Network Poland

Sekcja kandydująca Stowarzyszenia ESN Polska z Politechniki Rzeszowskiej po raz pierwszy miała okazję gościć 100 członków organizacji z 40 największych ośrodków akademickich w Polsce.
24 Kwi

[VIDEO] Politechnika Rzeszowska na targach edukacyjnych w Łucku na Ukrainie

21 kwietnia promowaliśmy Politechnikę Rzeszowską na I spotkaniu konferencyjno-targowym w Łucku na Ukrainie. Przez cały dzień targów pojawiło się ponad 3000 uczniów z obwodu wołyńskiego i okolic.

23 Kwi

Goście z Brazylii, Gruzji i Ukrainy na Politechnice Rzeszowskiej

Wykładowcy gościli na Politechnice Rzeszowskiej w ramach realizowanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej projektów Erasmus Plus z krajami partnerskimi spoza Europy.
09 Kwi

Politechnika Rzeszowska pomoże szkolić mechaników lotniczych w Wilnie

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z Uniwersytetem Technicznym w Wilnie w prowadzeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego do licencji mechanika lotniczego obsługi.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.

Archiwum wiadomości