Podstrona: Święto Politechniki Rzeszowskiej na sportowo! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Święto Politechniki Rzeszowskiej na sportowo!

2018-05-17
Święto Politechniki Rzeszowskiej na sportowo!

19 maja zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników, doktorantów i studentów z dziećmi na imprezę integracyjną połączoną z Dniem Dziecka.

Od godziny 10.00 do 13.00 miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej zamieni się w miejsce szczególne, gdzie społeczność akademicka Politechniki Rzeszowskiej będzie celebrować Święto Uczelni. Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele bezpłatnych atrakcji:

• godz. 10:00-13.00 w STREFIE GIER I ZABAW DLA DZIECI zaplanowano:
    dmuchaną zjeżdżalnię i zamek 3 w 1, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, pokaz olbrzymich baniek mydlanych, basen z kulami wodnymi, pokazy iluzjonisty, naukę wiązania zwierzaków z balonów, watę cukrową i popcorn. Ponadto dla dzieci odbędzie się trening tenisa stołowego,
  • godz. 10:00 MISTRZOSTWA UCZELNI WYŻSZYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ na terenie boisk sportowych obok amfiteatru i hali sportowej,
  • godz. 12:00 BIEG POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ O PUCHAR JM REKTORA, 10:30 -11:45 - początek zapisów na starcie (amfiteatr),
  • godz. 11:00 FITNESS W PLENERZE na terenie siłowni na wolnym powietrzu,
  • godz. 11:00-13:00 ŚCIANKA WSPINACZKOWA DLA DZIECI, hala Centrum Fizjoterapii i Sportu.

Dla uczestników imprezy zapewniamy pyszny poczęstunek m.in. kociołek z grochówką!

W przypadku deszczowej pogody impreza zostanie przeniesiona do obiektów CFiS.